Istanbul & Turkey Tours

   
Get the Flash Player to see this rotator.
 
 

Akdeniz Gemi Turu

Turkey Tours List|Turkey Tours

Price:0.00 € P.P

1.Gün: Olympos
Sabah saat 10:00 da Olympos'tan minibüs ile Andriake Limanı'na transfer. Yol güzergahında Demre'de Noel Baba Kilisesi ve Kaya Mezarları'na kısa bir gezi ve alışverişten sonra Andriake'de yata biniş ve saat 14:00 sıralarında öğle yemeğinden sonra hareket - Korsan Mağarası'nda yüzme molası - Gökkaya koyunda su sporları, akşam yemeği, sadece yat yolcularinın gidebilecekleri Disko Smugglers Inn'de eğlence ve geceleme
(1.Gece).

2.Gün: Kekova
Kahvaltı sonrası batık şehir Kekova - Simena Kalesi'nde gezinti - Kaş Yat Limanı'nda ikmal ve öğle yemeği - Fırnaz Koyu / Kalkan da akşam yemeği ve geceleme (2.Gece).

3.Gün: Saint Nicholas
Sabaha karşı hareket - Kelebekler Vadisi'nde kahvaltı - Ölüdeniz'de yüzme molası ve öğle yemeği - Saint Nikolas Adası'nda gezinti, su sporları, akşam yemeği ve geceleme
(3.Gece).

4.Gün: Fethiye
Kahvaltı sonrası hareket ve Tarzan koyunda öğle yemeği, yüzme molası ve Fethiye Yat Limanı'na saat 16:00 da giriş ile tur son bulmaktadır.


Fiyata Dahil Olanlar: 
Yatta 2 şer kişilik duş ve tuvaletleri müstakil olan kabinlerde konaklamalar, kahvaltılar, öğle yemekleri, akşam yemekleri, meyveler, akşama doğru 5 çayı dediğimiz çay kahve ve biskivüt servisleri. Güvertedeki ekipmanların kullanımı. Mazot, su kullanma, mürettebatın hizmetleri, yat ve yolcu sigortası, liman giderleri.

Extralar: 
Tüm içecekler, havaalanı transferi, yat limanına transferler. Su sporları, ören yeri giriş ücretleri, tur bitiminden sonra yat limanından transferler.

Önemli: 
Dışardan yata alkollü ve alkolsüz içecek getirmek kesinlikle yasaktır. Alkollü ve alkolsüz tüm içecekler yat barında satılmaktadır. Çay, kahve ve diğer sıcak içecekler kahvaltı ve 5 çayı haricindeki diğer zamanlarda ücretlidir.

Price:0.00 € P.P

 
Copyright © 2008 newdealtravel.net