Istanbul & Turkey Tours

   
Get the Flash Player to see this rotator.
 
 

Istanbul Boğazinda Yılbaşı Partisi & Yilbaşı Eğlence Turu

Turkey Tours List|Turkey Tours

Price:0.00 € P.P

Boğazda Yılbaşı Partisi & Eğlence Turu

Yılbaşı Tekne Turu

Tekne Hareket Saati : 20:30 - 21:00
Kalkış ve Varış noktası : Kabataş
Yılbası Gecesi: 31/12/2010

 

Boğazda Yılbaşı Balosu İstanbul Yılbaşı mekanlarının doluluk oranları hızla artmaktadır. İstanbul içerisinde yılbaşı eğlencesine katılmak isteyen ziyaretçilerimizin rezervasyonlarını son dakikaya kadar beklememelerini tavsiye ediyoruz.

İster Boğaz turu organizasyonlarına isterse restorantlarda düzenlenecek yılbaşı eğlence mekanlarına rezervasyonlarını yapabilirler.

Eğlence mekan bilgileri ve rezervasyon için bizi arayabilirsiniz.
Tel: +90 212 638 8622
+90 212 638 8623
E-mail: info@newdealtravel.net


Not: 6 Kişi ve üzeri katılımlarda indirimli fiyat verilecektir.

Not: Boğazda yılbaşını geçirmek isteyen ziyaretçilerimiz acele etmeleri gerekmektedir. Gemilerin doluluk oranı %80. Sınırlı sayıda yer bulunmaktadır.


Program;
- Hoşgeldin Kokteyli
- Canlı Müzik
- D.J Müzik
- Üsküdara Gideriken (Müzikal Gösteri)
- Aşuk Maşuk
- Oryantal Şov
- Kına Gecesi
- Turna Folklor Ekibi
- Roman Dans Şov

Yemek;
- 15 çeşit soğuk meze, ordövr tabağı
- Mevsim salatası
- İç pilavlı hindi
- Karışık meyve
- Tatlı
- Limitsiz yerli içki
- Şampanya
- Türk Kahvesi ikramı

Yemek Programı
Programımız 21:00'de gezi teknemizin Kabataş`tan hareket etmesiyle başlamaktadır.Yemek öncesinde hafif müzik eşliğinde İstanbul Boğazı`nın eşsiz manzarası ve ruhu dinlendiren havasıyla birlikte kokteylinizi yudumlayacaksınız. Akşam yemeğimiz 21:30 da on çeşit soğuk mezelerden oluşan ordövr tabağı ile başlayıp mevsim salatası, iç pilavlı hindi ve meyve ile son erer. İkramlarımızda bulunan bütün yiyecek ve içecek ürünlerimiz günlük tazelikte olup özenle seçilmektedir. Yerli içeceklerimiz (alkollü yada alkolsüz) limitsizdir.

Gösteri Programı
Yemeğin hemen ardından Silifke Yöresine Ait olan Aşuk-Maşuk gösterisi,Türk eğlence kültürümüzün baş tacı Dansöz, kına gecesi gösterisi, çeşitli yörelerimizin halk oyunlarından derleme yapılmış Folklor gösterisi ve olmazsa olmazlarımızdan Roman gösterisi ile coşacak ve gezi teknemiz saat 02:00 de kıyıya yanaşana kadar Gitaristimiz ve DJ` imiz eşliğinde eğlencenin doruğuna ulaşacaksınız. Program boyunca profesyonel ekibimiz sizlerin en iyi şekilde vakit geçirmesi için çaba gösterecektir.

Price:0.00 € P.P

 
Copyright © 2008 newdealtravel.net