Istanbul & Turkey Tours

   
Get the Flash Player to see this rotator.
 
 

Fethiye Kekova Olympos Yat Turu

Turkey Blue Cruise

Price:0.00 € P.P

1.Gün: 
Sabah saat 10:00 da Fethiye Yat Limanı'ndan çıkılır. Kelebekler Vadisi'nde öğle yemeği gezinti ve denize girme - Ölüdeniz - Santi Nikolas Adası'nda gezinti, su sporları, akşam yemeği ve geceleme (1.Gece).

2.Gün: 
Sabaha karşı hareket - Fırnaz Koyu / Kalkan da kahvaltı - Hidayet Koyu'nda yüzme molası - Kaş Yat Limanı'nda öğle yemeği, ikmal - Sıçak Koyu'nda akşam yemeği ve geceleme (2.Gece).

3.Gün: 
Sabah kısa bir yolculuktan sonra Akvaryum Koyu'nda kahvaltı, denize girme - Batık şehir Kekova - Simena Kalesi'nde öğle yemegi ve kaleye gezinti - Korsan Mağarası'nda yüzme molası - Gökkaya Koyu'nda su sporları, denize girme, akşam yemeği, sadace yat yolcularının gidebileceği Disko Smugglers Inn de eğlence ve geceleme (3.Gece).

4.Gün: 
Kısa bir yolculuktan sonra kahvaltı ve yüzme molası Çamlık Koyu'nda - Öğle yemeği Andriake Limanı'nda verildikten sonra minibüs ile Demre Noel Baba Kilisesi ve Kaya Mezarları da gezilerek saat 17:00 sıralarında Olympos Türkmen Pansiyon içerisindeki Olympos Yatçılık / TAT Seyahat Acentamız önünde tur son bulmaktadır.Fiyata Dahil Olanlar: 
Yatta 2 şer kişilik duş ve tuvaletleri müstakil olan kabinlerde konaklamalar, kahvaltılar, öğle yemekleri, akşam yemekleri, meyveler, akşama doğru 5 çayı dediğimiz çay kahve ve biskivüt servisleri. Güvertedeki ekipmanların kullanımı. Mazot, su kullanma, mürettebatın hizmetleri, yat ve yolcu sigortası, liman giderleri.

Extralar: 
Tüm içecekler, havaalanı transferi, yat limanına transferler. Su sporları, ören yeri giriş ücretleri, tur bitiminden sonra yat limanından transferler.

Önemli: 
Dışardan yata alkollü ve alkolsüz içecek getirmek kesinlikle yasaktır. Alkollü ve alkolsüz tüm içecekler yat barında satılmaktadır. Çay, kahve ve diğer sıcak içecekler kahvaltı ve 5 çayı haricindeki diğer zamanlarda ücretlidir.

Price:0.00 € P.P

 
Copyright © 2008 newdealtravel.net